Перехід Формули-1 на двигуни V6 може бути відкладений

За інформацією німецького журналу «Auto Motor und Sport», а також італійського «Autosprint», ряд команд Формули-1 намагаються добитися відстрочення переходу на нові двигуни, який повинен відбутися в 2014 році. Нагадаємо, що в даний час в чемпіонаті світу використовуються атмосферні V8 двигуни об’ємом 2,4 літра, а в 2014 їм на зміну прийдуть V-подібні турбонаддувні шістки об’ємом 1,6 літра.

Перехід Формули-1 на двигуни V6 може бути відкладений

В даний час команди платять близько 8 мільйонів євро в рік за 16 двигунів в сезон, плюс декілька тестових блоків, які входять у вартість. Система KERS обходиться додатково в 5 мільйонів євро.

Ще одним чинником, який може вплинути на FIA, є швидкість болідів Формули-1. Через постійне введення нових обмежень в королівську серію автогонок, машини серії GP2 вже практично зрівнялися за характеристиками з болідами Ф-1. А нові V6 двигуни будуть не тільки менш потужними, але і більш важкими, ніж нинішні агрегати.

На думку італійських і німецьких журналістів, ці фактори можуть затримати перехід Формули-1 на новий тип двигунів ще на рік або два.
Джерело: motorsport.com

Источник: “http://u-news.com.ua/4383-perehd-formuli-1-na-dviguni-v6-mozhe-buti-vdkladeniy.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя